• Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
Одобрења по чл.145
Филтрирање наслова     Прикажи # 
# Наслов чланка Погодака
71 Решење - Зорана Нешић 140
72 Решење - Обрадовић Перицa 142
73 Решење - Миленковић Станојкa 128
74 Решење - Мошић Бранкa 145
75 Решење - Митровић Иван 128
76 Решење - Стојаковић Надa 121
77 Решење - Урошевић Душанкa 124
78 Решење - Марковић Радe 142
79 Решење - Вуловић Милорад 118
80 Решење - Градска општина Младеновац 115
 
<< Почетак < Претходна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следећа > Крај >>
Страна 8 од 75