• Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
Почетна Вести Спорт
Трчало преко 600 учесника Штампа
06. октобар 2016.
 

Улична трка Младеновца окупила је преко 600 учесника који су трчали централним градским улицама. Под покровитељством градске општине Младеновац, трку су организовали Спортски савез Младеновца и Атлетски клуб "Младеновац".

Како каже Милош Спасојевић, координатор Канцеларије за младе ГО Младеновац, улична трка се поново одржала после 13 година паузе.

- Ово је била традиционална спортска манифестација од 1983. до 2003. године после чега је наступила пауза, а од ове године трка је поново заживела. Крос се одржао 30. септембра и имали смо преко 600 учесника који су трчали централним градским улицама подељеним на етапе, од 100 до 2.000 метара - рекао је Спасојевић.


Иначе, градска општина Младеновац уврстила је Уличну трку међу шест спортских догађаја који се одржавају под покровитељством градске општине Младеновац, а у организацији Спортског савеза Младеновца.

Усвојеном Одлуком о сталним манифестацијама из области спорта од значаја за градску општину Младеновац, као званичне општинске спортске манифестације, установљене су : Традиционални рвачки турнир "Љубомир Ивановић  Геџа", Базар спорта, Улични баскет (Три на Три) "С кошарком до звезда – с дрогом до понора", Улична трка Младеновац, Традиционални карате турнир "Ноћ Шампиона" и Традиционални новогодишњи Турнир у малом фудбалу.

 

 

 

 

 

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ СА КРОСА МЛАДЕНОВАЦ 2016.


ТРКА ЛИЦА СА СПЕЦИЈАЛНИНИМ ПОТРЕБАМА:

У 4 мушкарца и 1 женска СВИ СУ НАГРАЂЕНИ МЕДАЉАМА

ТРКА ПРЕДШКОЛАЦА – ДЕВОЈЧИЦЕ

1. Антић Вишња
2. Кандић Срна
3. Галић Софија

ТРКА ПРЕДШКОЛАЦА – ДЕЧАЦИ

1. Јевић Јован
2. Ђуришић Арсеније
3. Марковић Павле

ТРКА ПРВИ И ДРУГИ РАЗРЕД ДЕВОЈЧИЦЕ

1. Милица Јовановић
2. Невена Ненадовић
3. Милица Мицевски

ТРКА ПРВИ И ДРУГИ РАЗРЕД  ДЕЧАЦИ

1. Андреја Јевтић
2. Драган Живковић
3. Крсман Радовановић

ТРКА ТРЕЋИ И ЧЕТВРТИ РАЗРЕД ДЕВОЈЧИЦЕ

Прва Група

1. Николина Блажић
2. Маша Милојкић
3. Јана Миловановић

Друга група

1. Дуња Животић
2. Тамара Ћирић
3. Миа Здравковић

ТРЕЋИ И ЧЕТВРТИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ

1. Вељко Давидовић
2. Константин Милошевић
3. Јакша Ђуређевић

ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕВОЈЧИЦЕ

1. Катарина Бојанић
2. Елеонора Јаредић
3. Ања Јовановић

ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ

1. Виктор Радојевић
2. Михајло Матејић
3. Сава Ђорђевић

СЕДМИ И ОСМИ РАЗРЕД ДЕВОЈЧИЦЕ

1. Јелена Јанковић
2. Лена Катић
3. Теодора Ђорђевић

СЕДМИ И ОСМИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ

1. Његош Милишић
2. Никола Вучетић
3. Никола Кузмић

СРЕДЊА ШКОЛА ПРВА И ДРУГА ГОДИНА ДЕВОЈЧИЦЕ

1. Исидора Рашић
2. Емилија Вујачић
3. Јована Павловић

СРЕДЊА ШКОЛА ПРВА И ДРУГА ГОДИНА ДЕЧАЦИ

1. Илија Ивковић
2. Стефан Мирић
3. Радојица Остојић

СРЕДЊА ШКОЛА ТРЕЋА И ЧЕТВРТА ГОДИНА ДЕВОЈЧИЦЕ

1. Сара Иванчевић

СРЕДЊА ШКОЛА ТРЕЋА И ЧЕТВРТА ГОДИНА ДЕЧАЦИ

1. Никола Миладиновић
2. Урош Вићовац
3. Душан Митић

СЕНИОРКЕ

1. Ивана Благић
2. Јелена Кратић

СЕНИОРИ

1. Влада Црногорац
2. Александар Димитријевић
3. Марко Ђорђевић

ВЕТЕРАНКЕ

1. Биљана Иванова
2. Весна Нововић


ВЕТЕРАНИ

1. Драгиша Благић

ТРКА ПОРОДИЦА

1.Породица Благић