Обележен јубилеј ПУ "Јелица Обрадовић"
Предшколска установа „Јелица Обрадовић“ обележила је 60 година од оснивања свечаним програмом у фоајеу Центра за културу и туризам у Младеновцу.
Јубилеју су присуствовале председница Градске општине Младеновац Сузана Васић и чланица Већа задужена за образовање Бојана Илић Милићевић, као и бројни родитељи, васпитачи и гости.
У оквиру свечаности, изведена је приредба коју су припремила деца са својим васпитачима. Малишани су наступом, песмицама и рецитацијама показали колико труда, рада и љубави је уложено у њихово одрастање и свакодневне активности у вртићу.
Присутне је поздравила директорка установе Јована Илић, која је истакла значај дугогодишњег рада вртића, као и богатство дечјих радова које су стварале генерације које су одрастале у овој установи.„Већ пуних 60 година чувамо најлепше успомене детињства. У нашим вртићима одрасле су генерације деце, рађале су се пријатељства и училе најважније животне вредности као што су мир, поштовање, љубав, одговорност, срећа, толеранција, сарадња, поштење, скромност, једнакост и јединство“, истакла је Илић
- Датум креирања: .



