logo

Спорт

Бод из Крушевца

Још једном се потврдило да ОФК Младеновац игра боље у гостима него на свом Селтeрсу. После боље игре, тешког терена и упорног домаћина у Крушевцу - ОФК Младеновац : Напредак 1:1.

Када су се већ у 4. минуту, после пенала који је несрећно направио центарфор Младеновчана Павковић, и поготка Петронијевића са беле тачке, малобројни и промрзли навијачи домаћих понадалида ће коначно бити уписана друга "тројка" наступио је Милан Чокић. Чокић је у 15. минуту, мајсторски изиграо одбрану Крушевљана и савладао немоћног Јанковића за изједначење и, како се испоставило, и коначан резултат.

НАПРЕДАК – ОФК МЛАДЕНОВАЦ  1 : 1 (1:1)

Стрелци: Петронијевић у 4. (из једанаестерца) за Напредак, а Чокић у 15. за Младеновац.

Стадион: Градски стадион у Крушевцу. Гледалаца: 100. Судија: Илија Брдар (Нови Сад).. Помоћници: Јовица Милин (Ириг) и Александар Шовљански (Нови Сад).
Жути картони: С. Милосављевић, Драгићевић (Напредак),  Стаменковић, Туцаковић (Младеновац). Црвени картон : Драгићевић (Напредак)

НАПРЕДАК: Јанковић, Н. Милосављевић, И. Петровић, С. Милосављевић, Драгићевић, Милошевић, Миљковић (од 83. Новаковић), Милуновић, Ристић, Петронијевић, Спасојевић (од 75. Ђоловић).

ОФК МЛАДЕНОВАЦ: Радић, Стаменковић, Максимовић, Кашић, Туцаковић, Матејић, Чокић (од 83. Анђелковић), Наумчевски (од 62. Стеванчевић), Павковић, Баковић, Мировић.