logo

Спорт

ОФК Младеновац прегажен у Барајеву

ОФК Младеновац прегажен у БарајевуПосле успешне прошлонедељне серије (две победе и нерешено), ОФК Младеновац је јуче налетео на "мину" у Барајеву где је поражен од екипе Лисовића са високих 5 : 1. Овим поразом тим са "Селтерса" поново је дошао у незавидну ситуацију у борби за опстанак. Младеновчане до краја првенства очекује тежак распоред који почиње већ у наредном колу када на "Селтерс" стиже првопласирани Земун.

ЛИСОВИЋ – МЛАДЕНОВАЦ 5 : 1 ( 3:0 ) . Висок пораз и несхватљив пад екипе Младеновца и то од тима Лисовића који је у претходних десет утакмица постигао само један гол, а јуче за непуних 90 минута чак пет. Младеновчане је већ у 12. минуту начео Михајловић који натрчава на одбитак од слободњака и матира немоћног Младеновића. У 23. минуту Јовановић повећава предност Лисовића. Десет минута касније Михајловић даје свој други гол. Друго полувреме пролази у истом темпу, у 52. минуту Лукић са петерца за 4 : 0. Једини гол за Младеновац постиже Костић у 67. минуту, а тачку на јучерашњу победу Лисовића ставља Ковачевић у 88. минуту. Куриозитет јучерашње утакмице је и екпресни улазак и излазак са терена фудбалера Младеновца Горана Мировића који је за само један минут добио два жута картона и отишао у свлачионицу.

СОПОТ – ШУМАДИЈА 2 : 3 ( 1:1 ) . Пред 300 гледалаца на стадиону под Космајем гости су дошли до предности у 13. минуту преко Тешића. Пет минута касније Вигњевић поравнава резултат. Наставак доноси још три гола. Најпре, Симић закуцава лопту под пречку голамана Сопота у 51. минуту, а у већ у 64. минуту Сопот преко Стојановића долази до егала. Победу Јагњилцима доноси у 77. минуту Стојановић неодбрањивим евроголом са 16 метара.