logo

Sport

Почео расплет

Почео расплетЈош три утакмице нас деле од одговора на питање да ли ће се ОФК Младеновац и следеће сезоне такмичити у Српској лиги, или ће после само једне сезоне у проведене у овом рангу испасти у друштво београдских зонаша. После великог бода освојеног јуче у Железнику против конкурента за опстанак БАСК – а, нашем тиму предстоји одлучујућа утакмица против ПКБ – а која се игра на "Селтерсу" у недељу од 17.30. Градском тиму којег су ове сезоне пратили велики финансијски и кадровски проблеми у овом мечу потребна је победа. Позивамо све навијаче да дођу на утакмицу и пруже подршку плавима у борби за опстанак.

БАСК – МЛАДЕНОВАЦ 0 : 0 . Играло се опрезно, са бункерима испред гола, те је и резултат био очекиван. Пред стотинак гледалаца мреже су мировале свих 90 минута, а једино вредно помена су спорадични ударци из даљине нападача БАСК – а, Симовића и Стошића и деветке Младеновчана Костића. ЗЕМУН – ШУМАДИЈА 4 : 1 ( 2:0 ) . Пред 300 гледалаца на стадиону у Горњој Вароши, водећи тим Српске лиге обезбедио је повратак у Прву лигу Србије. Очекивна победа Земунаца који су головима Јеремића 18, Лекића 36. и Вујошевића у 80. и 85. минуту потопили Јагњилце који после успешне сезоне за клуб остају на високом трећем месту, али и даље у српсколигашком друштву.